Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Eurotank Diesel s.r.o.
Prodej nádrží na naftu a jiných kapalin.
Nabízíme sortiment nádrží dvouplášťových - typ FUELMASTER® a jednoplášťových - typ TRUCKMASTER® s potřebnou certifikací. Nádrže se dodávají kompletně s příslušenstvím, které se liší dle požadavků vlastníka nádrže. Z ohledem na požadavky a činnost, kterou se zákazník zabývá poskytujeme poradenství ohledně umístění, vhodné velikosti, volitelného příslušenství nádrže a legislativy. Nádrže jsme schopni doručit na místo určení a také zabezpečit samotnou instalaci a zprovoznění nádrže. Samozřejmostí je servis v záruční i pozáruční době, který zajišťuje servisní firma na území celé republiky.

Z ostatního sortimentu vám můžeme nabídnout nádrže na lehký topný olej - jedno i dvouplášťové, nádrže na použitý olej - dvouplášťové, nádrže na dešťovou vodu, na AdBlue, hnojivo DAM, záchytné palety pro uskladnění nebezpečných látek, nádrže na chemikálie, zásobníky na posypový materiál. Jako doplňkový sortiment nabízíme i samotné příslušenství - čerpadla k nádržím, hadice, havarijní soupravy, průtokoměry, výdejní pistole, filtry a jiné náhradní díly.

http://www.eurotankdiesel.com/

Černovická 5523, Chomutov 430 03
Celá ČR

Chcete TOPovat, Zvýraznit odkaz, zobrazit LOGO nebo zvýhodnit pozici ZDARMA - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4725 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4725 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4725 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4725 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 4725 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:


Pro zvýhodnění pozice ZDARMA
vložte odkaz na náš na vaši hlavní stránku. Náš robot stránky pravidelně ověřuje zda jsou funkční a pokud tento odkaz v přesném znění nalezne, zvýhodní vás v pozici před ostatními kromě placených služeb. Text zkopírujte do schránky a vložte do vašeho kódu.
<a href="http://www.nabidka-firem.cz" title="Adresář firem, obchody, firmy, katalog" target="_blank">Adresář firem</a>
http://www.eurotankdiesel.com/